Varėnos švietimo centras

Šaškininkų sėkmė

Akimirka po apdovanojimų (iš kairės į dešinę) Dovydas Sviklas, Eitvydas Balkus, Aušrinė Nenartavičiūtė

Jaunųjų šaškininkų sėkmė

Prabėgus vos mėnesiui nuo mokslo metų pradžios, spalio 2 d., devyni Varėnos švietimo centro  šaškių ir šachamtų būrelio jaunieji šaškininkai, jau rungėsi tradiciniame šaškių turnyre „Alytaus Mero taurei laimėti“, Alytuje.

Mergaičių grupėje 1-ąją vietą ir taurę iškovojo Aušrinė Nenartavičiūtė (Varėnos „Ryto“ progimn. 3A kl.);

Berniukų grupėje 2-ąją vietą užėmė Dovydas Sviklas  (Varėnos „Ryto“ progimn. 3B kl.), 3-ąją  vietą iškovojo Eitvydas Balkus (Varėnos „Ryto“ progimn. 3 A kl.). Berniukams buvo įteikti medaliai. Gerai žaidė ir kiti būrelio nariai. Jiems  visiems  buvo įteiktos atminimo dovanos.