Varėnos švietimo centras

Šaškių varžybos Varėnoje🥉🥇🏆🥈
Lapkričio 25 d. Varėnoje vyko vaikų šaškių turnyras. Jame dalyvavo Varėnos švietimo centro šaškių-šachmatų būrelio auklėtiniai.
2012 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę iškovojo Eitvydas Balkus🥇🏆. Trečiąją vietą ir medalį iškovojo Dominykas Busenkovas 🥉.
2013 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę laimėjo Matas Žarkaukas🥇🏆. Trečiąją vietą pelnė ir medaliu pasipuošė Paulius Žarkauskas 🥉.
2014 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę iškovojo Linas Šimukonis 🥇🏆. Šioje grupėje antrąją vietą iškovojo ir medaliu pasipuošė Benjaminas Prakopimas 🥈.
2015 m. gimimo grupėje Adas Kavaliauskas iškovojo trečiosios vietos medalį 🥉.
Sveikiname!!! 👏🤗
Šaškių varžybos Varėnos švietimo centro taurei laimėti 🏆🥇🥈🥉
👉Spalio 14 dieną Varėnoje vyko atviros vaikų ir jaunučių šaškių „64“ pirmenybės Varėnos švietimo centro taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio bei Marijampolės šachmatų ir šaškių klubo „Sūduva“ ir Marijampolės sporto centro „Sūduva“ jaunieji šaškininkai.
👉2012 m. gimimo grupėje nugalėjo varėniškis Eitvydas Balkus – jam įteikta nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. 👏
👉2013 m. gimimo grupėje visas prizines vietas iškovojo varėniškiai. Čia nugalėtoju tapo Paulius Žarkauskas, jam atiteko nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. Antrą vietą užėmė Dovydas Sereičikas, jam antros vietos medalis ir diplomas. Trečia vieta atiteko Matui Žarkauskui – jam trečios vietos medalis ir diplomas. 👏
👉2014 m. gimimo grupėje nugalėjo taip pat mūsiškis Linas Šimukonis, jam įteikta nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. Šioje grupėje ketvirtą vietą iškovojo Benjaminas Prakopimas. Jis džiaugėsi Varėnos švietimo centro padėka.👏
👉2015 m. gimimo grupėje antrą vietą iškovojo Adas Kavaliauskas, jis apdovanotas antros vietos medaliu ir diplomu. Mažvydas Šiaučiūnas ir Kajus Aukštuolis užėmė atitinkamai 9 ir 11 vietas. Jiems Varėnos švietimo centro padėkos. Kajus Aukštuolis apdovanotas taure kaip jauniausias varžybų dalyvis.👏
Gražios tradicijos puoselėjimas „Autoakimirkos“ būrelyje🚓🚗🚖
📌Kasmetinis ruduo „Autoakimirkos“ būrelio ugdytiniams reiškia ne tik naujų mokslo metų pradžią, bet ir gražių tradicijų puoselėjimą. Šis ruduo – ne išimtis. Šiltą ir saulėtą spalio 11-osios popietę į „Autoakimirkos“ būrelio patalpas užsuko svečių 👮‍♀️👮: Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato viršininkas Renatas Vitkauskas, Veiklos skyriaus tyrėja Jūratė Jakimavičienė bei Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Evaldas Didikas, Varėnos švietimo centro direktorius Raimondas Žilinskas, metodininkė Jolita Slavinskienė.
📌„Autoakimirkos“ būrelį svečiai aplankė ne tuščiomis. Policijos komisariato pareigūnai kiekvienam būrelio ugdytiniui padovanojo po šviesą atspindinčią liemenę, o būrelio pavadinimu ant liemenių rūpinosi vadovas Gintautas Miškinis.
👉Šį rudenį šviesą atspindinčių liemenių įteikimo tradicija būrelio ugdytiniams tapo dar įsimintinesnė, mat pareigūnai atvyko automobiliu, kurį jaunuoliai galėjo ne tik apžiūrėti iš išorės, bet ir įlipti į vidų, įjungti garso ir šviesos signalus, įvertinti jo komplektaciją. Vėliau policijos pareigūnai papasakojo, kaip įprastai prasideda jų darbo diena, bei pademonstravo, kokios priemonės ir įrankiai jiems reikalingi vykstant į vieną ar kitą iškvietimą. O jų išties daug, todėl pareigūnai labai džiaugiasi, kad galingo džipo bagažinėje telpa visa reikalinga darbo įranga: dygliuotas policijos „ežys“, alkotesteris, kriminalisto įrankių rinkinys, kūgiai, greičio ribojimo ženklai, ruletė, neperšaunamos liemenės, kameros, įvairios virvės.
Atsisveikindami pareigūnai būrelio ugdytiniams linkėjo nebijoti policijos. Priešingai: skatino susimąstyti apie šios profesijos svarbą ir netgi tapti jaunaisiais policijos rėmėjais, o vėliau – policijos pareigūnais 🤗💛.
Metodininkė Jolita Slavinskienė
„Menų dūzgės“ ir „BendruoMENIŠKA“ DIENA
Spalio 6-8 dienos Varėnos švietimo centro choreografijos studijos šokėjams buvo tikrai intensyvios.
Spalio 6 dieną visi šokėjai vyko į Dargužių amatų centrą, kur nuo pat ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro turėjo gausybę potyrių. Nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų vaikų laukė gausybė edukacijų:
„Judesio edukacija“ su mokytoja Laura – edukacijoje išbandė visas savo judėjimo šokyje galimybes;
„Namų kvapų gamybos edukacija“ su mokytoja Migle, kurios metu buvo susipažinta ir pasigaminta skaniausi, aromatingiausi namų kvapai. Po šios edukacijos amatų centras kvepėjo tris dienas;
Edukacija „Kas avilyje gyvena?“, kurią pristatė bitininkė Erika iš Kalėnų k. Edukacijos metu vaikai sužinojo kas gi iš tikrųjų gyvena tame avilyje, kokių rūšių ir skonių yra medus. Buvo taip saldu ir kvapnu…
Edukacija „Patirčių žemėlapis“ su Rugile ir Austėja, kurioje jaunimas išbandė įvairius psichologinius žaidimus;
Edukacija „Dzūkiška patrova“, kurios pabaigoje visi susirinkę ragavome skaniausią ir gardžiausią naminį bulvinį plokštainį;
Edukacija „Karoliukų gamyba“ ir „Skanus paveikslėlis“ su mokytoja Edita. Šių edukacijų metu vaikai pasigamino širdelėms mielas apyrankes iš karoliukų ir vaisių juostelių paveikslėlius, kuriuos norėjosi čia pat ir suvalgyti…
…ir daug šokių su mokytoja Egle.
Išvargę, bet su geriausiomis emocijomis šokėjai išvyko namo, tačiau…
Išaušus spalio 8 dienos vėjuotam rytui, visi, kurių nenupūtė stiprus vėjas, vėl rinkosi šokių studijoje, kur vyriausi šokėjai vis dar maudžiančius raumenis mankštino su mokytoja Vilija. Smarkiai padirbėję, išmoko naują nerealiai smagų šokį.
Kol vyriausieji ilsėjosi, kiti šokėjai taip pat miklino kojeles ir rankeles su mokytoja Vilija.
Intensyvų savaitgalį vainikavo edukacija „Artimi garsai – balsas ir judesys“ su Karolina ir Tadu. Šioje edukacijoje šokėjai ne tik susipažino su įvairiausiais netradiciniais muzikos instrumentais, muzikavimo būdais, bet ir pasinėrė į muzikos garsų pasaulį, skambant įvairiausiems garsams, mintimis klaidžiojo po būtus ir nebūtus prisiminimus. Trys valandos terapijos prabėgo akimirksniu, jaunimas jautėsi atsipalaidavęs ir pasiruošęs kibti naujai ne tik į šokio, bet ir į mokyklines pamokas.
Tikimės, kad stovykla privertė šokėjus pasisemti naujų potyrių bei emocijų.
Už stovyklą dėkojame šokių studijos vadovei Jolantai, kuri negailėdama laiko ir jėgų, rašė projektą derino veiklas su edukatoriais, aukojo savo laiką mūsų vaikams.
Už šias įsimintinas dienas dėkojame projektą finansavusiai Varėnos rajono savivaldybei.
Taip pat norime pasidžiaugti rėmėjais, kurių dėka choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai, gali patirti įvairiausius nuotykius, atstovauti Varėnos rajono savivaldybę Lietuvos bei užsienio festivaliuose, gražiai atrodyti scenoje ir visaip kitaip gyvuoti. Kad esame tokie, nuoširdų didžiausią AČIŪ tariame UAB „LOG FOREST“, UAB „ŪLĖ“, UAB „VIPREKA“, UAB „VYTKERTA“, D.TAMULEVIČIAUS PĮ, UAB „VIRGISTA“, UAB „ALGISTATA“, UAB „ERSTARA“ – kavinė „GRILIS“, A. PERTRAUSKO IĮ – kavinė „ŠAKA“.
Šokių mokytoja Sigita Švedė
Matuizų liaudiškų šokių grupė „Aglaitė“ šiandien gražiai, smagiai ir turiningai pažymėjo savo 10-ies metų kūrybinės veiklos jubiliejų.
Šokių Studija Mikitukas sveikina visas šokių grupės „Aglaitė“ šokėjas ir vadovę Irena Airina Čeplikiene gražaus jubiliejaus proga!
Šokių Studija Mikitukas šokėjai ne tik šoka nuostabius šokius, bet ir dalyvauja svarbiuose Varėnos kraštui renginiuose.
Sidabrinės bitės apdovanojimai!
Atvirų durų diena
Rugsėjo 6 d. Varėnos „Ryto“ progimnazijoje vyko Varėnos švietimo centro Neformaliojo vaikų švietimo skyriaus atvirų durų diena, kurios metu vadovai pristatė būrelių veiklas. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susitikti su būrelių vadovais ir apžiūrėti įvairius darbelius, bet čia pat pažaisti šaškėmis ar šachmatais, pabandyti įverti siūlą į adatą ir tinkamai susiūti siūlę. Atradę širdžiai mielą veiklą turėjo galimybę iš karto užsirašyti į būrelį, o bemąstantieji vis dar turi galimybę rinktis iš plataus būrelio sąrašo. 💅💃🕺🎨🎤🎼🎹♟

Mūsų šaunieji choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai dalyvavo jau tradicine tapusioje akcijoje VISA LIETUVA ŠOKA. 

Scroll to Top
Scroll to Top Skip to content