Varėnos švietimo centras

🌿Varėnos švietimo centro būrelio „Žaidžiame ir vaidiname“ ugdytiniai meniniu pasirodymu apie pavasario šventes atidarė Varėnos švietimo centro dailiųjų amatų būrelių ugdytinių kūrybinių darbelių pavasarinę parodą „Rieda laiko ratai“. Parodos metu buvo prisiminta ilgametė liaudies meno tradicijų būrelio vadovė a. a. Genovaitė Zina Petrauskienė. Jos ir ugdytinių darbai dažnai puošė mūsų patalpų erdves, taip pat respublikos mastu ne kartą įvertinti aukščiausiais apdovanojimais. Dalį suskurtų darbų galite pamatyti parodoje.
🌿Šįkart patalpas papuošė nemažai pavasarinę nuotaiką spinduliuojančių darbelių, atliktų įvairiomis technikomis. Dėkodamas už dalyvavimą parodoje Centro direktorius dailiųjų amatų būrelių ugdytiniams įteikė padėkas. Kviečiame ateiti į Varėnos švietimo centrą ir pasigrožėti vaikų bei jų vadovų eksponuojamais darbais 🤗.
♟Šachmatų turnyras, skirtas Mindaugo Unguraičio atminimui
👉Balandžio 6 dieną Seirijuose (Alytaus r.) vyko vaikų šachmatų turnyras „Mindaugo Unguraičio atminimo taurė 2024“. Šiame turnyre dalyvavo ir Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Ši išvyka būrelio nariams buvo neeilinė: jie pirmą kartą būrelio istorijoje vyko dalyvauti šachmatų turnyre. Turnyre jiems teko žaisti su bendraamžiais šachmatininkais iš Druskininkų, Alytaus, Seirijų ir Punios. Juos treniruoja labai patyrę šachmatų treneriai. Varžybų pradžioje mūsiškiai jaudinosi, tačiau po truputį išdrąsėjo, įgijo pasitikėjimo savo jėgomis, pradėjo kovoti dėl kiekvieno partijos taško. Ir tai davė rezultatą.
2012 m. gimimo grupėje pirmą vietą iškovojo varėniškis Dominykas Busenkovas. Jam įteiktas pirmos vietos medalis 🥇.
Šauniai žaidė ir kiti mūsiškiai Matas Žarkauskas, Paulius Žarkauskas, Linas Šimukonis. Nors jiems medalių iškovoti nepavyko, tačiau jie be apdovanojimų neliko – jauniesiems šachmatininkams įteikti varžybų organizatorių įsteigti prizai🤗.

Šaškių turnyras generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje Kaune

Kovo 23 dieną generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje vyko šaškių  turnyras legendinio partizano Juozo Lukšos – Daumanto atminimui. Šiame turnyre dalyvavo Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Šis  turnyras jiems buvo sėkmingas. Jaunučių grupėje nugalėtojo taurę iškovojo Eitvydas Balkus. Jam įteikta ne tik taurė, bet ir pirmos vietos medalis, diplomas, dovanėlė. Šioje grupėje antrą vietą užėmė Domas Puzonas. Jis apdovanotas antros vietos medaliu bei diplomu.

Vaikų grupėje antrą vietą iškovojo Adas Kavaliauskas. Jis džiaugėsi antros vietos medaliu irdiplomu. Šioje amžiaus grupėje gerai žaidė Linas Šimukonis ir Mažvydas Šiaučiūns, jie pateko į pirmą dešimtuką ir buvo apdovanoti varžybų  organizatorių padėkomis.

2024-03-22 Sudalyvauta dar viename gražiame, šiltame renginyje.
„Šokių pynė“ supynė daugybę šokėjų įvairaus amžiaus, daugybę šokių ir jų žanrų. Džiugu, kad turėjome ką pamatyti, kai ko pasimokinti ir save parodyti. Šokių Studija Mikitukas šokėjai sušoko net 6 šokius. Šokome nuo mažiausio (5 metų) iki didžiausio (18 metų) šokėjų. Ačiū šokėjams, tėveliams ir mamytėms, ačiū organizatoriams, ačiū mūsų gerbėjams! 😘 Savaitgalį atsikvepiame ir nuo pirmadienio kimbame į darbus. Ateinančią savaitę mikitukų laukia dar du koncertai 💃🕺
Poringės taurės šaškių turnyras
🔖Kovo 16 d. Alytuje vyko atviras Alytaus jaunučių, vaikų šaškių čempionatas „Poringės taurė-2024“. Jame dalyvavo ir Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio jaunieji šaškininkai.
Jaunučių grupėje pirmąją vietą iškovojo varėniškis Eitvydas Balkus. Jam įteikta nugalėtojo taurė🏆, pirmos vietos medalis🥇, diplomas ir dovanėlė. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė taip pat varėniškis – Dominykas Busenkovas. Jis džiaugėsi antros vietos medaliu 🥈, diplomu bei dovanėle. Gerai žaidė Matas Žarkauskas, Paulius Žarkauskas, Adas Kavaliauskas, Linas Šimukonis. Jie iškovojo vietas pirmame dešimtuke. Nors liko be medalių, bet į namus tuščiomis negrįžo. Kiekvienas parsivežė po dovanėlę.
Vaikų grupėje trečią vietą iškovojo Mažvydas Šiaučiūnas. Jis itin džiaugėsi trečios vietos medaliu🥉, diplomu bei dovanėle.
2024-03-09💃
Saulėtą šeštadienio rytą Šokių Studija Mikitukas vyriausi ir mažiausi šokėjai išvyko į Birštoną.
Čia vyko šalies šokių festivalis-konkursas „Birštonas fest 2024“.🕺💃
Mūsų šokėjai buvo sutikti gausybe aplodismentų.👏
Kai sušoko daugybė šokių kolektyvų, garbinga komisija mūsų šokėjams skyrė garbingas 2 vietas. Tiek mažiesiems, tiek vyriausiems. 🥈
Medaliai, diplomai ir pavargę, bet laimingi šokėjai sugrįžo į Varėną.
Ačiū visiems už naują, smagią patirtį.
Iki kitų greitų susitikimų 😍
Sėkmingas šaškių turnyras Šakiuose🔖
📌Kovo 3 dieną Šakiuose vyko šaškių turnyras „Šakių mero taurė”. Atviras Šakių vaikų paprastųjų šaškių čempionatas“, kuriame dalyvavo ir Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Jie sužaidė labai sėkmingai, nes iš šešių įsteigtų apdovanojimų mūsiškiai iškovojo penkis.
⚜️Moksleivių grupėje pirmąją vietą iškovojo Eitvydas Balkus. Jam įteiktas pirmos vietos medalis bei diplomas. Antroji vieta atiteko Pauliui Žarkauskui, jam – antros vietos medalis ir diplomas. Trečiąją vietą užėmė Linas Šimukonis, jam – trečios vietos medalis ir diplomas.
⚜️Vaikų grupėje Adas Kavaliauskas džiaugėsi antros vietos medaliu ir diplomu. Šioje grupėje trečią vietą iškovojo Matas Žarkauskas, jis džiaugėsi trečios vietos medaliu bei diplomu. Mažvydas Šiaučiūnas čempionate liko šešioliktas.
2024 m. Lietuvos jaunučių paprastųjų šaškių čempionatas Varėnoje
Vasario 10 d. Varėnoje vyko 2024 m. Lietuvos jaunučių (2011 m. gimimo ir jaunesni) paprastųjų šaškių čempionatas. Dalyvavo 54 jaunučiai iš įvairių Lietuvos miestų: Marijampolės, Vilniaus, Šiaulių, Šakių, Kaišiadorių ir Varėnos. Varžybų atidarymo metu susirinkusius dalyvius ir svečius pasveikino Varėnos švietimo centro metodininkė neformaliam vaikų ugdymui Jolita Slavinskienė ir varžybų organizatorius Tadas Tenenė.
Varėnos miesto garbę gynė Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Prie šaškių lentų virė įtemtos kovos tarp Lietuvoje pripažintų lyderių iš Marijampolės, Šiaulių, Vilniaus ir Varėnos. Šįkart varėniškiams medalių iškovoti nepavyko, bet jie demonstravo gerą žaidimą, norą kovoti. Bendroje įskaitoje iškovotos 5, 9, 12, 14, 17, 27 vietos, tačiau be apdovanojimų nelikome.
Už dalyvavimą šiame čempionate E. Balkui, D. Puzonui, A. Kavaliauskui, L. Šimukoniui, D. Busenkovui, P. Žarkauskui, M. Žarkauskui padėkas bei dovanėles įteikė Varėnos švietimo centro direktorius R. Žilinskas ir metodininkė J. Slavinskienė.
Lietuvos vaikų paprastųjų šaškių čempionatas Šakiuose
Vasario 3 d. Šakiuose vyko LR šaškių „64“ vaikų čempionatas (B10). Jame dalyvavo 33 jaunieji šaškininkai iš Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Kauno, Kaišiadorių, Šakių ir Varėnos. Varėnai atstovavo Švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Geriausiai sekėsi žaisti Adui Kavaliauskui. Jis iškovojo trečiąją vietą, jam įteiktas bronzos medalis, trečios vietos diplomas, piniginis prizas ir dovanėlė 🥉👏. Ketvirtoje vietoje liko Linas Šimukonis, jam atiteko piniginis prizas. Mažvydas Šiaučiūnas užėmė 22 vietą.
Už dalyvavimą šiame čempionate varėniškiams buvo įteiktos Varėnos švietimo centro padėkos bei prizai.
Vadovas Tadas Tenenė

🔖2024 m. sausio 24 dieną įvyko Varėnos švietimo centro organizuotas Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Varėnos rajono savivaldybės etapas📙. Dėkojame visiems dalyviams, kurie ne tik puikiai pasirodė, bet ir pristatė nuostabius įkvepiančius kūrinius ir suteikė žiūrovams neišdildomų įspūdžių. Taip pat dėkojame skaitovus ruošusiems mokytojams bei Varėnos „Ryto“ progimnazijos administracijai už šiltą priėmimą🌺.

Šaškių turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti ❤️🇱🇹
2024 m. sausio 13 d. Punioje vyko tradicinis šaškių turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti ir Stanislovui Kamarauskui atminti. Šiame turnyre dalyvavo ir Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Varžybose jie pasirodė įspūdingai: iš septynių dalyvavusių varėniškių penki tapo nugalėtojais arba prizininkais.
Bendroje įskaitoje ir jaunučių grupėje nugalėtoju tapo Eitvydas Balkus. Jis apdovanotas medaliu, dviem diplomais ir dovanėle.
Bendroje įskaitoje antrą vietą iškovojo Linas Šimukonis, o vaikų grupėje tapo nugalėtoju. Jam įteiktas medalis, du diplomai bei dovanėlė.
Bendroje įskaitoje trečią vietą užėmė Matas Žarkauskas, jaunučių grupėje – antrą. Jis apdovanotas medaliu, dviem diplomais ir dovanėle.
Adas Kavaliauskas bendroje įskaitoje liko ketvirtas, o vaikų grupėje užėmė antrą vietą. Jam atiteko diplomas ir dovanėlė.
Domas Puzonas jaunučių grupėje liko trečias, jis džiaugėsi diplomu ir dovanėle.
Mažvydas Šiaučiūnas vaikų grupėje užėmė septintą vietą, o Paulius Žarkauskas jaunučių grupėje liko ketvirtoje vietoje. Abiem dalyviams įteiktos dovanėlės.
Šaškių ir šachmatų būrelio vadovas Tadas Tenenė
2024 m. sausio 9 d . – įspūdinga diena ✌️
Ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą, kur apsižvalgėme po įvairias sales, daug sužinojome apie LR Seimo narių darbą.
Smagiai sušoktas dar vienas koncertas, sulaukta daug aplodismentų!
Ačiū LR Seimo nariui Juozui Baubliui už kvietimą, ekskursiją, koncertą!
Ačiū LR Seimo nario patarėjai Virginijai Aukštuolienei, kad viskas vyko sklandžiai!

Labai džiaugiamės šiandien (2023 m. gruodžio 22 d.) galėdami dalyvauti garbingų apdovanojimų ceremonijoje🥰. Varėnos švietimo centro Neformaliojo vaikų švietimo skyriaus būrelių vadovai bei jų ugdytiniai apdovanoti už tarptautiniuose bei respublikiniuose konkursuose ir varžybose pasiektus aukštus sportinius ar meninius rezultatus👏. Džiaugiamės kartu su Jumis🤗! Dėkojame, kad turime galimybę didžiuotis Jūsų atkaklumo, pastangų ir didelio užsispyrimo puikiu rezultatu. Linkime toliau siekti aukštumų ir neprarasti to paties atkaklumo bei ryžto. Jūs ne tik pasiekėte puikių rezultatų, bet tapote nuostabiu pavyzdžiu kitiems!👌👍

Apdovanojimus gavusių mokinių sąrašas

✨Gruodžio 19 d. Varėnos kultūros centre vyko teatralizuotas spektaklis „Mėlynoji planeta“. Spektaklio programoje dalyvavo Varėnos švietimo centro renginių vedėjų ir organizatorių būrelis „Impro“, choreografijos studija „Mikitukas“, vokalinė grupė, dalyvių įvaizdžiu rūpinosi grožio ir stiliaus būrelio vadovė Vida Čaplikienė. 🎀Esame labai dėkingi mūsų šauniems kolektyvams už nuostabų pasirodymą, kuris žiūrovams suteikė malonių akimirkų. Dėkojame už kiekvieną perduotą emociją ir energiją, kurią patyrėme kartu su jumis. Jūs visi kartu sukūrėte nepakartojamą šou!🤩🤗🥰🎇
🌺Jaunųjų atlikėjų talentu džiaugėsi ir artėjančių švenčių proga susirinkusius sveikino Varėnos rajono savivaldybės vicemeras Tomas Šimukonis.
✨Varėnos švietimo centro direktorius Raimondas Žilinskas įteikė padėkas renginių organizatorių ir vedėjų būrelio „Impro“ vadovei Irenai Čeplikienei, vokalinės grupės vadovei Vaidai Žilinskienei, choreografijos studijos „Mikitukas“ vadovėms Jolantai Pranciulienei, Sigitai Švedei, Onutei Zacharkienei, grožio ir stiliaus būrelio vadovei Vidai Čaplikienei bei Varėnos kultūros centrui, o teatralizuotame spektaklyje pasirodžiusiems dalyviams įteiktos saldžios dovanėlės.🍫🍭
Lietuvos mokinių „64“ šaškių pirmenybės
2023 m. gruodžio 2 d. Bačkonyse vyko Lietuvos mokinių „64“ šaškių pirmenybės, kurias organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra ir Lietuvos šaškių federacija. Šiose pirmenybėse dalyvavo ir Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio auklėtiniai. Mūsų jaunieji šaškininkai žaidė puikiai.
📌U10 amžiaus grupėje (34 dalyviai) sidabro medalį iškovojo Adas Kavaliauskas. Jam įteiktas ir antros vietos diplomas 🥈. Aukštą ketvirtą vietą užėmė Linas Šimukonis. 21 vieta atiteko Mažvydui Aukštuoliui.
📌U13 amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo Eitvydas Balkus, jam įteiktas bronzos medalis bei trečios vietos diplomas 🥉. Domas Puzonas liko šeštas, Dominykas Busenkovas – aštuntas. Šioje amžiais grupėje varžėsi 25 šaškininkai.
📌Visi mūsų šaškininkai iškovojo teisę kitais metais dalyvauti Lietuvos vaikų čempionato finale.👏🤗
Varžybų uždarymo metu visiems dalyviams įteiktos rėmėjų dovanėlės.
Šaškių varžybos Varėnoje🥉🥇🏆🥈
Lapkričio 25 d. Varėnoje vyko vaikų šaškių turnyras. Jame dalyvavo Varėnos švietimo centro šaškių-šachmatų būrelio auklėtiniai.
2012 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę iškovojo Eitvydas Balkus🥇🏆. Trečiąją vietą ir medalį iškovojo Dominykas Busenkovas 🥉.
2013 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę laimėjo Matas Žarkaukas🥇🏆. Trečiąją vietą pelnė ir medaliu pasipuošė Paulius Žarkauskas 🥉.
2014 m. gimimo grupėje pirmąją vietą ir nugalėtojo taurę iškovojo Linas Šimukonis 🥇🏆. Šioje grupėje antrąją vietą iškovojo ir medaliu pasipuošė Benjaminas Prakopimas 🥈.
2015 m. gimimo grupėje Adas Kavaliauskas iškovojo trečiosios vietos medalį 🥉.
Sveikiname!!! 👏🤗
Šaškių varžybos Varėnos švietimo centro taurei laimėti 🏆🥇🥈🥉
👉Spalio 14 dieną Varėnoje vyko atviros vaikų ir jaunučių šaškių „64“ pirmenybės Varėnos švietimo centro taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo Varėnos švietimo centro šaškių ir šachmatų būrelio bei Marijampolės šachmatų ir šaškių klubo „Sūduva“ ir Marijampolės sporto centro „Sūduva“ jaunieji šaškininkai.
👉2012 m. gimimo grupėje nugalėjo varėniškis Eitvydas Balkus – jam įteikta nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. 👏
👉2013 m. gimimo grupėje visas prizines vietas iškovojo varėniškiai. Čia nugalėtoju tapo Paulius Žarkauskas, jam atiteko nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. Antrą vietą užėmė Dovydas Sereičikas, jam antros vietos medalis ir diplomas. Trečia vieta atiteko Matui Žarkauskui – jam trečios vietos medalis ir diplomas. 👏
👉2014 m. gimimo grupėje nugalėjo taip pat mūsiškis Linas Šimukonis, jam įteikta nugalėtojo taurė, pirmos vietos medalis ir diplomas. Šioje grupėje ketvirtą vietą iškovojo Benjaminas Prakopimas. Jis džiaugėsi Varėnos švietimo centro padėka.👏
👉2015 m. gimimo grupėje antrą vietą iškovojo Adas Kavaliauskas, jis apdovanotas antros vietos medaliu ir diplomu. Mažvydas Šiaučiūnas ir Kajus Aukštuolis užėmė atitinkamai 9 ir 11 vietas. Jiems Varėnos švietimo centro padėkos. Kajus Aukštuolis apdovanotas taure kaip jauniausias varžybų dalyvis.👏
Gražios tradicijos puoselėjimas „Autoakimirkos“ būrelyje🚓🚗🚖
📌Kasmetinis ruduo „Autoakimirkos“ būrelio ugdytiniams reiškia ne tik naujų mokslo metų pradžią, bet ir gražių tradicijų puoselėjimą. Šis ruduo – ne išimtis. Šiltą ir saulėtą spalio 11-osios popietę į „Autoakimirkos“ būrelio patalpas užsuko svečių 👮‍♀️👮: Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato viršininkas Renatas Vitkauskas, Veiklos skyriaus tyrėja Jūratė Jakimavičienė bei Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Evaldas Didikas, Varėnos švietimo centro direktorius Raimondas Žilinskas, metodininkė Jolita Slavinskienė.
📌„Autoakimirkos“ būrelį svečiai aplankė ne tuščiomis. Policijos komisariato pareigūnai kiekvienam būrelio ugdytiniui padovanojo po šviesą atspindinčią liemenę, o būrelio pavadinimu ant liemenių rūpinosi vadovas Gintautas Miškinis.
👉Šį rudenį šviesą atspindinčių liemenių įteikimo tradicija būrelio ugdytiniams tapo dar įsimintinesnė, mat pareigūnai atvyko automobiliu, kurį jaunuoliai galėjo ne tik apžiūrėti iš išorės, bet ir įlipti į vidų, įjungti garso ir šviesos signalus, įvertinti jo komplektaciją. Vėliau policijos pareigūnai papasakojo, kaip įprastai prasideda jų darbo diena, bei pademonstravo, kokios priemonės ir įrankiai jiems reikalingi vykstant į vieną ar kitą iškvietimą. O jų išties daug, todėl pareigūnai labai džiaugiasi, kad galingo džipo bagažinėje telpa visa reikalinga darbo įranga: dygliuotas policijos „ežys“, alkotesteris, kriminalisto įrankių rinkinys, kūgiai, greičio ribojimo ženklai, ruletė, neperšaunamos liemenės, kameros, įvairios virvės.
Atsisveikindami pareigūnai būrelio ugdytiniams linkėjo nebijoti policijos. Priešingai: skatino susimąstyti apie šios profesijos svarbą ir netgi tapti jaunaisiais policijos rėmėjais, o vėliau – policijos pareigūnais 🤗💛.
Metodininkė Jolita Slavinskienė
„Menų dūzgės“ ir „BendruoMENIŠKA“ DIENA
Spalio 6-8 dienos Varėnos švietimo centro choreografijos studijos šokėjams buvo tikrai intensyvios.
Spalio 6 dieną visi šokėjai vyko į Dargužių amatų centrą, kur nuo pat ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro turėjo gausybę potyrių. Nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų vaikų laukė gausybė edukacijų:
„Judesio edukacija“ su mokytoja Laura – edukacijoje išbandė visas savo judėjimo šokyje galimybes;
„Namų kvapų gamybos edukacija“ su mokytoja Migle, kurios metu buvo susipažinta ir pasigaminta skaniausi, aromatingiausi namų kvapai. Po šios edukacijos amatų centras kvepėjo tris dienas;
Edukacija „Kas avilyje gyvena?“, kurią pristatė bitininkė Erika iš Kalėnų k. Edukacijos metu vaikai sužinojo kas gi iš tikrųjų gyvena tame avilyje, kokių rūšių ir skonių yra medus. Buvo taip saldu ir kvapnu…
Edukacija „Patirčių žemėlapis“ su Rugile ir Austėja, kurioje jaunimas išbandė įvairius psichologinius žaidimus;
Edukacija „Dzūkiška patrova“, kurios pabaigoje visi susirinkę ragavome skaniausią ir gardžiausią naminį bulvinį plokštainį;
Edukacija „Karoliukų gamyba“ ir „Skanus paveikslėlis“ su mokytoja Edita. Šių edukacijų metu vaikai pasigamino širdelėms mielas apyrankes iš karoliukų ir vaisių juostelių paveikslėlius, kuriuos norėjosi čia pat ir suvalgyti…
…ir daug šokių su mokytoja Egle.
Išvargę, bet su geriausiomis emocijomis šokėjai išvyko namo, tačiau…
Išaušus spalio 8 dienos vėjuotam rytui, visi, kurių nenupūtė stiprus vėjas, vėl rinkosi šokių studijoje, kur vyriausi šokėjai vis dar maudžiančius raumenis mankštino su mokytoja Vilija. Smarkiai padirbėję, išmoko naują nerealiai smagų šokį.
Kol vyriausieji ilsėjosi, kiti šokėjai taip pat miklino kojeles ir rankeles su mokytoja Vilija.
Intensyvų savaitgalį vainikavo edukacija „Artimi garsai – balsas ir judesys“ su Karolina ir Tadu. Šioje edukacijoje šokėjai ne tik susipažino su įvairiausiais netradiciniais muzikos instrumentais, muzikavimo būdais, bet ir pasinėrė į muzikos garsų pasaulį, skambant įvairiausiems garsams, mintimis klaidžiojo po būtus ir nebūtus prisiminimus. Trys valandos terapijos prabėgo akimirksniu, jaunimas jautėsi atsipalaidavęs ir pasiruošęs kibti naujai ne tik į šokio, bet ir į mokyklines pamokas.
Tikimės, kad stovykla privertė šokėjus pasisemti naujų potyrių bei emocijų.
Už stovyklą dėkojame šokių studijos vadovei Jolantai, kuri negailėdama laiko ir jėgų, rašė projektą derino veiklas su edukatoriais, aukojo savo laiką mūsų vaikams.
Už šias įsimintinas dienas dėkojame projektą finansavusiai Varėnos rajono savivaldybei.
Taip pat norime pasidžiaugti rėmėjais, kurių dėka choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai, gali patirti įvairiausius nuotykius, atstovauti Varėnos rajono savivaldybę Lietuvos bei užsienio festivaliuose, gražiai atrodyti scenoje ir visaip kitaip gyvuoti. Kad esame tokie, nuoširdų didžiausią AČIŪ tariame UAB „LOG FOREST“, UAB „ŪLĖ“, UAB „VIPREKA“, UAB „VYTKERTA“, D.TAMULEVIČIAUS PĮ, UAB „VIRGISTA“, UAB „ALGISTATA“, UAB „ERSTARA“ – kavinė „GRILIS“, A. PERTRAUSKO IĮ – kavinė „ŠAKA“.
Šokių mokytoja Sigita Švedė
Matuizų liaudiškų šokių grupė „Aglaitė“ šiandien gražiai, smagiai ir turiningai pažymėjo savo 10-ies metų kūrybinės veiklos jubiliejų.
Šokių Studija Mikitukas sveikina visas šokių grupės „Aglaitė“ šokėjas ir vadovę Irena Airina Čeplikiene gražaus jubiliejaus proga!
Šokių Studija Mikitukas šokėjai ne tik šoka nuostabius šokius, bet ir dalyvauja svarbiuose Varėnos kraštui renginiuose.
Sidabrinės bitės apdovanojimai!
Atvirų durų diena
Rugsėjo 6 d. Varėnos „Ryto“ progimnazijoje vyko Varėnos švietimo centro Neformaliojo vaikų švietimo skyriaus atvirų durų diena, kurios metu vadovai pristatė būrelių veiklas. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susitikti su būrelių vadovais ir apžiūrėti įvairius darbelius, bet čia pat pažaisti šaškėmis ar šachmatais, pabandyti įverti siūlą į adatą ir tinkamai susiūti siūlę. Atradę širdžiai mielą veiklą turėjo galimybę iš karto užsirašyti į būrelį, o bemąstantieji vis dar turi galimybę rinktis iš plataus būrelio sąrašo. 💅💃🕺🎨🎤🎼🎹♟

Mūsų šaunieji choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai dalyvavo jau tradicine tapusioje akcijoje VISA LIETUVA ŠOKA. 

Scroll to Top
Scroll to Top Skip to content