Varėnos švietimo centras

Priešmokyklinio ugdymo pedagogus kviečiame registruotis į 40 val. mokymus

Priešmokyklinio ugdymo pedagogus kviečiame  registruotis į 40 val. programos ,,Vaikų ugdymosi pasiekimų ir pažangos vertinimas priešmokykliniame ugdyme“ mokymusLektorė – Rasa Jankauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė, Nacionalinės švietimo agentūros metodininkė.

Vertinimas – svarbi ugdymo proceso dalis, tikslingai skatinanti vaiko raidą, padedanti efektyviai modeliuoti kasdienę ugdymo praktiką visais ugdymo etapais. Priešmokyklinio ugdymo mokytojams labai aktualu išsiaiškinti kaip reikėtų vertinti vaikų pasiekimus ir pažangą. Ugdytojams labai svarbu suvokti, kad planuojant reikėtų orientuotis į tai, kad siekiami ugdymosi tikslai vienam ugdytiniui, jų grupelei ar grupei yra svarbesni nei ugdymosi turinys. Programa padės klausytojams plėtoti žinių, supratimo ir gebėjimų apie vertinimo galimybes įgyjimą bei nuoseklų jų vertybinių nuostatų apie ugdymosi individualizavimą kaitą. Išklausę šios programos teorinės medžiagos, auditorijoje naudojant aktyvius mokymosi metodus ir atliekant namuose praktines užduotis programos dalyviai galės organizuoti grupės veiklą keičiant požiūrį į vaikų pasiekimų vertinimą. Programa išmokys savirefleksijos bei skatins kurti savo individualų požiūrį į vaikų pasiekimų vertinimą.

Registruotis būtina iki 2022 m. lapkričio 24 d. el. paštu eugenijabent@gmail.com arba užpildyti žemiau esančius laukelius.
Mokymai vyktų 2022 m. gruodžio 9 ir 16 d. ZOOM platformoje. Pradžia 13.00 val.
Planuojama mokymų kaina 36 Eur ir 1 Eur už pažymėjimą.
Galėsite užduoti Jums aktualius klausimus.    Scroll to Top
    Scroll to Top Skip to content