Varėnos švietimo centras

Informacija besiruošiantiems vadovo kompetencijų vertinimui

Registracija į lapkričio mėnesio užsiėmimus jau startavo. Svarbu žinoti, kad pasiruošimo kompetencijų vertinimui programos – bene vieninteliai Lietuvoje mokymai, nukreipti į pasiruošimą kompetencijų vertinimui, kuriuose gausu patarimų, praktikos, palaikymo. Mokymų metu dalyviai nuodugniai susipažįsta su kompetencijų vertinimu, atlieka užduotis, padedančias stiprinti 5 kompetencijas, gauna mokymų lektoriaus grįžtamąjį ryšį.

Renkame grupes į lapkričio mėn. vyksiančius mokymus. Rekomenduojame pasirinkti patogiausią sau ir veiksmingiausią mokymosi būdą:

 
Pasiruošimas kompetencijų vertinimui GYVAI Vilniuje ir Klaipėdoje (1 d. trukmės mokymai + 30 d. palaikymas). Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Pasiruošimas kompetencijų vertinimui ONLINE (1 mėn. trukmės vebinarų programa). Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Kompetencijų paketas – tai užduočių ir vebinarų rinkinys tiems, kurie mėgsta mokytis individualiai. Daugiau informacijos ir registracija ČIA.
 
Galimybė konsultuotis individualiai. Tiems, kuriems iki vertinimo liko 1-2 sav., rekomenduojame asmenines konsultacijas su Luku Benevičiumi. 1 val. trukmės konsultacijos vyksta penktadieniais per Zoom. Užsiregistruoti galite el. paštu rita@mokymosi.lt.

Papildomai. Šiandien 15 val. visus, kurie ketina įsivertinti kompetencijas, kviečiame dalyvauti nemokamame vebinare „Kaip (ne)išlaikyti kompetencijų vertinimo?”. Būtina registracija ČIA.

Rita Ramanauskaitė |Komunikacijos vadovė
a: VšĮ Mokymosi mokykla | Kalvarijų g. 137E | Vilnius, Lietuva
e: rita@mokymosi.lt | w: www.mokymosi.lt
m: + 370 671 04 110
Scroll to Top
Scroll to Top Skip to content