Varėnos švietimo centras

Mokymai WOW University online

Pernai sėkmingai startavo WOW University, kurio pagrindinis tikslas yra vystyti minkštuosius ateities įgūdžius, kurių labiausiai trūksta šiandien: gebėjimo nuolat greitai mokintis, priimti naujus pokyčius, kūrybingai greitai ir lengvai spręsti problemas, efektyviai komunikuoti ir pan. Mokymai WOW University unikalūs, nes yra ne tik labai profesionalūs, bet juose užtikrintai, bet nepastebimai formuojama nauja vertybė, kad mokintis yra smagu visą gyvenimą ir kad pokyčiai negąsdina. Mokymai vyksta online ir yra tikslingai nukreipti į visus Lietuvos regionus. Taip pat darome viską, kad jie finansiškai būtų prieinami daugumai moterų. 

Daugiau informacijoshttps://www.wowuniversity.org/ateities-igudziu-kursas-pavasaris-2021/

Ateities įgūdžių kursas – tikra 13 savaičių truksianti žinių ir praktikos kelionė. Ją sudarys net 11 unikalaus turinio paskaitų ir 4 neįtikėtinai vertingi iššūkiai, truksiantys po 21 dieną, kurie padės formuoti naujus ateities įgūdžius ir gebėjimus bei atitrūkti nuo įprastų mąstymo stereotipų ir problemų sprendimo būdų bei įgalins pasireikšti įgimtam kūrybiškumui bei intuicijai.
Tai vienas populiariausių kursų Lietuvoje, kurį per vienerius metus baigė daugiau nei 1000 moterų!
Nuostabus dalykas apie šį kursą yra tas, kad jo metu ugdomi svarbiausi ateities įgūdžiai pasitarnauja bet kurioje gyvenimo situacijoje, o užsimezgusios draugystės ir komandinis palaikymas (netgi online būdu) išlieka dar ilgai po kursų baigimo. 

Dalinamės žinute apie NEMOKAMĄ pirmą Ateities įgūdžių savaitę su greito mokinimosi ekspertu Algirdu Karaliumi ir dėmesio valdymo instruktore Inga Globe: https://www.wowuniversity.org/nemokama-paskaita-pavasaris-2021/#registracija

Paskaitoje „Atkaklumo galia” patyriminių mokymų pradininkas Lietuvoje, Algirdas Karalius pasidalins atkaklumo formule, kuri nulemia mūsų ilgalaikę sėkmę. Sužinosite, kaip nesustoti pusiaukelėje patyrus nusivylimą, kaip atsitiesti ir neleisti nesėkmei mūsų nugalėti, kaip gyvenimo sunkumus paversti jėga, kuri vestų į priekį, siekiant ilgalaikių tikslų, ir kaip išmokti nenugalimo atkaklumo, kuris yra pamatinis ingredientas, ugdant ateities įgūdžius.

Pagrindinė A. Karaliaus žinutė, kuria jis dalinasi: „Kiekvienas žmogus turi talentą. Galima per rekordiškai trumpą laiką įvaldyti bet kokius įgūdžius, o procesas bus įdomus ir žaismingas.”

Nemokamos savaitės metu dėmesio valdymo praktikas praves emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo instruktorė Inga Globė. Gebėjimas koncentruoti dėmesį veikloje įgalina žmogų kelis kartus efektyviau atlikti darbo užduotis, valdyti laiką ir įdedamas pastangas. Tai realus įgūdis, padedantis likti vienoje užduotyje, skiriant jai kiek įmanoma daugiau savo kūrybinės energijos ir protinių galių. Dar daugiau galimybių atsiveria, vienu metu įvaldžius dėmesio koncentracijos ir dekoncentracijos įgūdį. Tuomet gali kryptingai bei užtikrintai judėti tikslo link, ir atsipalaidavus mėgautis pačiu procesu.

Skip to content